Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


playground:povesti

Vážená paní magistro,
rádi bychom Vás požádali o laskavost: v rámci celosvětové hry Geocaching (http://geocaching.com) jsme připravili cache (schovanou krabičku), která provede hráče pověstmi města Brna. Zpracování se zdá býti atraktivním, jak pro obyvatele města, tak pro jeho návštěvníky, viz http://coord.info/GC1XWH4. Problém však je, kam schovat „finálku“, tedy samotnou krabičku. Během hledání jiných geocachí jsme se již několikrát (např. v Moravském krasu) setkali s uložením v turistických infocentrech.

Chtěli bychom Vás tedy požádat, zda byste nám umožnili schovat „finálku“ v infocentru na Radnické. Jednalo by se o malou (hrana max 30 cm) truhlu (nebo jinou hezkou schránku, žádnou škaredou krabičku od másla), kterou by paní v infocentru na požádání a sdělení nějakého kontrolního čísla, které by hráči získali po obejití všech pověstmi opředených místech, hráčům krabičku vydávala. Frekvence návštěv není nijak vysoká (asi 1 týdně), takže by to, doufáme, příliš nenarušovalo běžný chod infocentra. Také se nejedná o žádnou reklamní akci (to pravidla geocachingu zakazují), veškeré náklady na pořízení a počáteční obsah krabičky (bývá zvykem, že hráči v krabičkách vyměňují drobné poklady) hradíme z vlastní kapsy. Tímto počátečním obsahem by mohly být také různé propagační předměty Jihomoravského kraje, které bychom u Vás pořídili.

Všimli jsme si také, že chodba ve které byl drak a kolo je momentálně v rekonstrukci. Mohli bychom vědět, kdy bude rekonstrukce dokončena, a zda drak a kolo zůstanou na svých místech, abychom dle toho mohli upravit listing (popis keše)?

Jakékoli nejasnosti upřesníme, dotazy rádi zodpovíme, vítáme návrhy.

Velmi děkujeme a přejeme pěkný den.
Bc. Jan Kaláb (Pitel) & Bc. Petra Kadlecová (Fi1618)

/var/www/wiki/data/pages/playground/povesti.txt · Poslední úprava: 30. 12. 2022, 13.43:01 autor: 127.0.0.1